Newsy

Spętanie miłosne czary klątwy

Masz bliską osobę, ale pomiędzy Wami nie pojawiła się romantyczna więź? Rytuał miłosny może pomóc jej powstać! Przeczytaj, kiedy warto go wykonać i przekonaj się samemu.

Jeśli nie używamy rytuałów po to, aby się na kimś zemścić, tylko naprawdę kochamy tę drugą osobę to korzystanie z magii miłosnej ma sens. Oczywiście są przypadki osób, które pragną odzyskać drugą osobę, tylko po to żeby samemu ją później zostawić i zemścić się za to że zostały zostawione, zdradzone.

Złorzeczenie uroki miłosne

Urokiem miłosnym nazywa się lekką formę energetyczną. Opiera się ona na odpowiedniej komunikacji czakralnej. Jest na tyle prosta, że obecność maga nie jest konieczna do jej wykonania. Niektórzy potrafią robić to bezwiednie. Zdecydowana większość osób była przynajmniej raz w życiu zakochana. Zakochanie jest zaś wstępem do miłości. Niestety, nie zawsze osoba, którą kochamy w pełni lub choćby częściowo odwzajemnia nasze uczucia. Jeżeli więc cierpimy z powodu nieodwzajemnionej miłości, nasze życie bardzo często traci pożądane barwy. Przekleństwo/złorzeczenie może być niebezpiecznie skuteczne niejako „od dwóch stron”. To znaczy, że na jego niszczycielską skuteczność mają wpływ obie strony. Wypowiedziane z nienawiścią słowo nieczyste staje się przekleństwem. Klątwa związana jest ze złym życzeniem, które ma zaszkodzić drugiemu człowiekowi. Klątwa i złorzeczenie to jest to samo.

Czym są i na czym polegają rytuały miłosne?

Rytuał miłosny pomaga nam w realizacji pragnienia, aby ukochana osoba powróciła w nasze ramiona, ale musimy być bardzo cierpliwi i wytrwali. Czasem trzeba czekać prawie rok lub więcej…Wiedzcie również, że bywa też tak, że sam rytuał nie wystarcza, potrzebne jest też działanie ,,niemagiczne” i przede wszystkim pozytywne myślenie. Rytuały miłosne możemy przeprowadzić samodzielnie lub z pomocą kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie ezopark.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?