Newsy

Firma Metro

Od ponad 80 lat celem firmy Metro jest odmienianie warunków pracy na bardziej zorganizowane i wydajne. Metro z siedzibą w Wilkes-Barre w Pensylwanii powstała w 1929 roku. Produkcja pozwala zapewnić naszym Klientom z całego świata dostęp do ponad 30 000 produktów. Zapewniamy szeroką gamę niezawodnych produktów, które wspomogą organizację przestrzeni w zapleczach restauracji, fast foodów, czy hoteli. Nasze produkty cieszą się wielką popularnością także w sklepach spożywczych, zakładach przemysłowych, a nawet laboratoriach. Regały naszej produkcji pozwalają zwiększyć ilość miejsca pracy. Dzięki nam możesz zaoszczędzić miejsca oraz przechować więcej!

Z czego wykonane są nasze produkty?

Cechą charakterystyczną naszych produktów jest ich niezawodna jakość. Regały i półki firmy Metro nawet w najcięższych warunkach nie ulegają degradacji korozyjnej i zabezpieczają produkty przed różnymi bakteriami. Jest to spowodowane tym, że w produkcji regałów i półek używana jest powłoka antybakteryjna i ochronna „Microban”, która zapobiega powstawaniu grzybów, pleśni i bakterii. Naszym Klientom zapewniamy proste i wytrzymałe mocowanie – umożliwiamy regulowanie półek w każdym momencie! Możliwość regulacji mocowania półek co 25mm zapewnia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Spraw, by bakterie nie były Twoim problemem!

W gastronomii utrzymanie higieny pracy i naczyń jest sprawą wagi najwyższej. Kiedy dokładnie umyjesz naczynia, myślisz, że bakterie i grzyby już im nie zagrażają. Czy możesz być tego taki pewien? Na pewno nie, kiedy układasz je jedne na drugich – mokre urządzenia zbierają w sobie wodę, która wraz w połączeniu z wysoką temperaturą kuchni przysparza problemów w postaci bakterii. Odpowiednie wyposażenie kuchni – takie, jak regały i półki firma Metro – pozwalają tego uniknąć!

Zadbaj o dużą przestrzeń swojego magazynu

W biznesie gastronomicznym powinno zadbać się też o dużą przestrzeń pracy oraz przechowywania potrzebnych urządzeń. Pozwól sobie na możliwości wzrostu i zwiększenia wydajności! Czy przestrzeń z Tobą współpracuje? Nie jesteś pewien? Z regałami i półkami firmy Metro nie musisz się o to martwić! Pozwalamy i zapewniamy Tobie oraz Twojemu zespołowi dużą przestrzeń pracy. Nie zapełniamy niepotrzebnie miejsca, które mogłoby zdać się na coś, co jest bardziej potrzebne w Twoim miejscu pracy, niż regały. Nie pozwól, by punkt przechowywania naczyń i urządzeń zabierało Twoje cenne miejsce pracy!

Zdaj się na firmę Metro, a my zajmiemy się doskonale Twoim miejscem pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?