Newsy

Szalony wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to mityczny wręcz czas, podczas którego przyszły pan młody cieszy się ostatnimi chwilami wolności. Oczywiście całość warto traktować z przymrużeniem oka, jako okazję do świetnej zabawy, która zostanie w pamięci głównego zainteresowanego, oraz jego drużbów, przez długi czas.

Jak zatem można zorganizować taki wieczór, by był on wspominany z uśmiechem na twarzy?  Wszystko zależy oczywiście od upodobań przyszłego męża oraz innych uczestników imprezy. Może to być swoisty clubbing, połączony z wykonywaniem różnych zadań. Podczas jednego wieczoru można odwiedzić naprawdę sporą ilość lokali. 

Z tej okazji można też spróbować spełnić jakieś marzenie pana młodego. Skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym albo przelot paralotnią. Tak uczczony wieczór kawalerski, z pewnością spodoba się miłośnikom adrenaliny. Jeżeli chcecie zrobić coś razem, możecie zafundować sobie wspólny rejs, wyjście na strzelnicę, paintball.

Klub - kawalerski

Jeszcze innym, nasuwającym się niemal od razu pomysłem, jest wieczór kawalerski ze striptizem. Jeżeli wszyscy potraktują to jako zabawę i przyszła panna młoda nie wyraża sprzeciwu, takie show może być świetnym dodatkiem do imprezy. Ładna pani, która z uśmiechem zrzuci z siebie zbędne części garderoby, z pewnością urozmaici wieczór. A może to uczestnicy imprezy, wcielą się w striptizerów? Wszystko zależy od kreatywności, chęci i ustaleń przyszłej pary młodej. W końcu to ma być zabawa, a nie coś, co popsuje jakiekolwiek relacje.

Możecie też zaprosić profesjonalnego barmana, który dokształci towarzystwo z zakresu mieszania alkoholi, oraz zaserwuje coś, co zaskoczy uczestników imprezy. A może zamiast barmana zaproszona zostanie tancerka go-go? Seksowny taniec na rurze, z pewnością wszystkich pobudzi.

Jak widać, możliwości jest mnóstwo i z pewnością każdemu uda się zorganizować niezapomniany i satysfakcjonujący wieczór kawalerski, który będzie z uśmiechem wspominamy przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?