Newsy

Domki w Zakopanem

Jadąc do Zakopanego warto zastanowić się, co chcemy tam robić. Wtedy można dokładnie zaplanować wszystko i można również zdecydować, w której części miasta mamy się znajdować. Na pewno najdroższe są zawsze domki blisko centrum.

Jeśli mają być w samym centrum to na pewno cena będzie jeszcze wyższa. Nie dla wszystkich z nas cena ma znaczenie, dlatego cieszymy się, że możemy być bardzo blisko atrakcji, jakie nas interesują. Rozwiązaniem, które jest obecnie praktykowane dla obniżenia ceny są większe domki dla sześciu czy ośmiu osób. W takiej sytuacji można rozdzielić cenę na sześć osób i wyjdzie to naprawdę bardzo tanio. Cena za domki uzależniona będzie od okresu, w jakim się wybieramy. Najdrożej jest zawsze w sylwestra, ale można to dokładnie sprawdzić, jeśli zainteresujemy się konkretną ofertą.

Komfortowy domek

Można mieszkać w drewnianym domku, ale nie trzeba rezygnować z komfortu. Wystarczy zobaczyć sobie domek Szarotka. Znajduje się tylko dziesięć minut spacerem od centrum Zakopanego. Posiada dwa poziomy i może w nim mieszkać maksymalnie sześć osób. W domku mamy antresole gdzie znajduje się miejsce do spania. Dla pozostałych gości są dostępne dwie samodzielnie sypialnie i każda ma własną łazienkę. Jest również duży salon wraz z aneksem kuchennym.

W salonie mamy taras, z którego rozpościera się piękny widok na góry. W całym budynku postawiono na inteligentny system ogrzewania, dlatego bez względu na porę roku będziemy mogli spędzić tam miło czas. Budynek posiada alarm i jest monitorowany. Dla wszystkich gości dostępny jest darmowy Internet. Informacje na temat domku wraz z aktualnymi zdjęciami można znaleźć na stronie Zakopane domki. Jeśli spodobał nam się ten domek to można od razu go zarezerwować. Zakopane czeka na nas, dlatego trzeba się spieszyć żeby wybierać takie noclegi, jakie spełniają nasze oczekiwania i jakie jeszcze są dostępne. Ta dostępność przez cały czas się zmienia, dlatego kto będzie szybszy ten otrzyma o wiele lepsze oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?